Kali “V8T” – cała płyta do odsłuchu w sieci!


13 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Wszystkie kawałki z nowego krążka rapera można już przesłuchać w serwisie YouTube za zupełną darmoszkę!

14 kawałków z najnowszej płyty rapera znanego z formacji Firma czy kolektywu Ganja Mafia właśnie trafiło do sieci. Utwory z płyty “V8T” pojawiły się na kanale KaliGanjaMafia.

„V8T” to oznaczenie jednostki napędowej automobilu Kaliego, który za sprawą ciągłego życia w trasie, stał się dla niego swoistym drugim domem, rodząc tym samym koncept albumu. Kali w nowoczesnej odsłonie charakteryzuje się ciętym językiem i ekwilibrystycznym flow podanym na wszechobecnym 808. Całość kwituje wpadającymi w ucho refrenami.

Za całą produkcję na albumie, odpowiada absolutny debiutant FLVWLXSS, który trzymając rękę na pulsie aktualnych trendów, przygotował wybuchową muzyczną mieszankę. Na płycie w symbiozie obok siebie współgrają koncertowe bangery, rozmyte, chilllujące cloudy, jak i rozpalające obecnie klubowe parkiety afro trapy. Gościnnie na „V8T” pojawił się Paluch.

Kawałki z najnowszej płyty Kali zaprezentuje podczas jesiennej trasy koncertowej.

Sprawdźcie, kiedy raper zawita do Waszego miasta i łapcie bilety na koncerty Kaliego na Biletomat.pl!

KALI – TRASA KONCERTOWA – KUP BILET

  • 14 września – Łódź, Magnetofon
  • 15 września – Olsztyn, Nowy Andergrant
  • 22 września – Koszalin, Jazzburgercafe
  • 28 września – Poznań, Foodhall
  • 29 września – Szczecin, Peron 5
  • 13 października – Warszawa, Hybrydy

Wszystkie kawałki z nowego krążka rapera można już przesłuchać w serwisie YouTube za zupełną darmoszkę! 14 kawałków z najnowszej płyty rapera znanego z formacji Firma czy kolektywu Ganja Mafia właśnie trafiło do sieci. Utwory z płyty “V8T” pojawiły się na kanale KaliGanjaMafia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →