Kaiser Chiefs powracają! Posłuchaj nowego utworu

Obserwuj nas na instagramie:

Kaiser Chiefs to jeden z najpopularniejszych gitarowych zespołów z Wielkiej Brytanii. 26 lipca pojawi się ich nowy album pt. Duck, a już teraz możemy posłuchać singla zapowiedzi – singla Record Collection.

Kaiser Chiefs to angielski zespół, który został założony w 1996 roku w Leeds. Ich największym hitem jest niewątpliwie utwór Ruby, który ukazał się w 2006 roku.  Na pewno każdy z Was umiałby go zanucić ;) Ale oprócz tego, zespół w swojej dyskografii zgromadził już 6 albumów studyjnych.

Ostatni z nich – Education, Education, Education and War miał premierę w 2014 roku. Teraz zespół zapowiada nowe wydawnictwo. Krążek o tytule Duck pojawi się 26 lipca i oprócz płyty CD, będzie dostępny także w formie winyla i kasety.

Pojawił się już pierwszy singiel, zapowiadający nadchodzący album – Record Collection. Tak o utworze i płycie mówi wokalista zespołu – Ricky Wilson:

„Record Collection”, chwytliwy indie-popowy hymn, doskonale oddaje radosne melodie i swobodny songwriting nowego albumu. – Nagranie tej płyty poszło nam wyjątkowo szybko. Złapaliśmy dobry vibe. Gdybym miał w jednym zdaniu opisać, o czym jest „Duck”, powiedziałbym, że opowiada o internecie i frustracji z nim związanej: jak bardzo wpływa na nasze życie, ale z drugiej strony jak bardzo nie rozumiemy, o co w tym wszystkim chodzi i po prostu bezmyślnie klikamy „zgoda”

Nowa płyta została nagrana i zmiksowana we współpracy z producentem Benem H. Allenem, który współpracował z Kaiser Chiefs także przy poprzednim albumie.

Kaiser Chiefs to jeden z najpopularniejszych gitarowych zespołów z Wielkiej Brytanii. 26 lipca pojawi się ich nowy album pt. Duck, a już teraz możemy posłuchać singla zapowiedzi – singla Record Collection. Kaiser Chiefs to angielski zespół, który został założony w 1996 roku w Leeds. Ich największym hitem jest niewątpliwie utwór Ruby, który ukazał się w 2006 roku.  Na […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →