Jungle wydają dwa nowe klipy i zapowiadają koncert w Polsce!


30 lipca 2018

Podziel się newsem:

Brytyjska grupa wystąpi w wyjątkowym, 7-osobowym składzie!

Jungle grają oryginalne, energetyczne połączenie funk’u, soul’u, disco oraz elektronicznych brzmień i właśnie mamy od nich dwa świeżutkie klipy, które zapowiadają najnowszy krążek Jungle „For Ever”.


Oba teledyski zostały przygotowane przez kolektyw JFC w osobach Josha Lloyda-Watsona i Charlie’go Di Placido, a choreografie do obu klipów stworzył Nat Zang.

Niedługo będzie też okazja, by do kawałków „Cherry” i „Heavy California” popląsać osobiście! Zespół Jungle wystąpi 10 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Wlotki na koncert znajdziecie na Biletomat.pl.

 

Brytyjska grupa wystąpi w wyjątkowym, 7-osobowym składzie! Jungle grają oryginalne, energetyczne połączenie funk’u, soul’u, disco oraz elektronicznych brzmień i właśnie mamy od nich dwa świeżutkie klipy, które zapowiadają najnowszy krążek Jungle „For Ever”.  Oba teledyski zostały przygotowane przez kolektyw JFC w osobach Josha Lloyda-Watsona i Charlie’go Di Placido, a choreografie do obu klipów stworzył Nat […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →