Julia Wieniawa kusi w zmysłowym teledysku do singla Oddycham. Jest ogień!


24 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

18-latka znana z serialu Rodzinka.pl pokazała swoje zupełnie nowe oblicze.

Julia Wieniawa pokazała swoje zupełnie nowe oblicze w teledysku do kawałka Oddycham. Nastrojowy, zmysłowy klip nagrano w podwarszawskich łaźniach, a razem z wokalistką występują w nim dwie warszawskie DJ’ki – Zuzanna Okienczyc oraz Tycjana Acquasanta z kolektywu Princess Rap.

Osobisty, intymny tekst do kawałka Oddycham napisał KaCeZet, który również współtworzył muzykę do drugiego singla Julii Wieniawy. Sama artystka przyznaje, że Oddycham to dla niej utwór na wyciszenie, który pozwala na chwilę zwolnić i zanurzyć się w innym świecie. 

(…) W tej piosence opowiadam o tym, jak się wyciszam i jak zatrzymuję zawrotne tempo swojego życia. Woda – motyw przewodni teledysku – jest symbolem spokoju, ale również alternatywnego świata ciszy, który czasem sobie stwarzam.

 

 

18-latka znana z serialu Rodzinka.pl pokazała swoje zupełnie nowe oblicze. Julia Wieniawa pokazała swoje zupełnie nowe oblicze w teledysku do kawałka Oddycham. Nastrojowy, zmysłowy klip nagrano w podwarszawskich łaźniach, a razem z wokalistką występują w nim dwie warszawskie DJ’ki – Zuzanna Okienczyc oraz Tycjana Acquasanta z kolektywu Princess Rap. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →