Julia Pietrucha została mamą! “Mała Pietruszka jest już wśród nas.”


17 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Gratulujemy!

Julia Pietrucha właśnie pochwaliła się na Instagramie, że została mamą! Córka wokalistki ma na imię Gaja i jest mega słodziakiem!

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-) Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym. Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi?❤ #baby #pietruszka

Post udostępniony przez Julia Pietrucha ????? (@julia_pietrucha)

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami. Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-)

Tymi słowami Julia Pietrucha zaanonsowała małą “Pietruszkę” na naszej planecie! Mała Gaja jest niezłą szczęściarą, bo może liczyć na najlepsze kołysanki autorstwa mamy przy akompaniamencie ukulele. :)

Gratulujemy młodej mamie i czekamy na nową płytę z piosenkami dla małych i dużych dzieciaków. :)

Gratulujemy! Julia Pietrucha właśnie pochwaliła się na Instagramie, że została mamą! Córka wokalistki ma na imię Gaja i jest mega słodziakiem! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Kochani. […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →