Johnny Depp i Marilyn Manson w miłosnym czworokącie? Klip Kill4Me to niezła perwera!


19 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

OMG! Co ten Jack Sparrow wyrabia z dziewczynami!

Marilyn Manson i Johnny Depp znają się od wielu lat prywatnie i najwyraźniej nie mają przed sobą żadnych tajemnic. A już na pewno nie po pracy planie do nowego teledysku Mansona Kill4Me. ;)

W odważnym klipie Johnny Depp i Marilyn Manson występują we wspólnych scenach łóżkowych z dwiema pięknymi modelkami – Jocelyn BinderBailee Cowperthwaite.

Przeznaczony jedynie dla osób pełnoletnich perwersyjny klip Kill4Me jest świetnym przykładem na to, jak wiele można pokazać nie pokazując jednocześnie nic (oficjalnie zakazanego). ;)

Mimo, że teledysk jest bardzo odważny, to jednak dla obu panów rozebranie się przed kamerami (i sobą nawzajem) było sporym wyzwaniem.

Było mi wstyd rozebrać się przed tymi dziewczynami. Johnny’emu też. Jesteśmy przyjaciółmi od bardzo dawna, ale nie mamy w zwyczaju siadać i gapić się na swoje krocza.

Przyznał Manson w wywiadzie.  Kto by pomyślał, że Marilyn Manson i Johnny Depp są tacy pruderyjni. ;)

OMG! Co ten Jack Sparrow wyrabia z dziewczynami! Marilyn Manson i Johnny Depp znają się od wielu lat prywatnie i najwyraźniej nie mają przed sobą żadnych tajemnic. A już na pewno nie po pracy planie do nowego teledysku Mansona Kill4Me. ;) Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →