Album „Whatever Makes You Happy” JMSN już za miesiąc!

Rytmy.pl
24 marca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

JMSN, czyli Christian Berishaj, jeden ze zdolnych freaków współczesnego r&b, zapowiedział premierę albumu "Whatever Makes You Happy".

Piąty z kolei album artysty z Detroit, wydany przez White Room Records, zapowiada się na ucztę dla głodnych muzycznych emocji. Dla zaostrzenia apetytu JMSN dzieli się z nami dwoma singlami: „Drinkin’” – dostępnym od 1 marca, oraz „Where Do U Go”, który poznamy w najbliższą środę.

jmsn

„Drinkin'” to mocno uduchowiona ballada owiana melancholią, a zarazem nowoczesna interpretacja klasycznego brzmienia bluesa. Jest świetnym przykładem tego, czego fani powinni spodziewać się od Whatever Makes U Happy. Kawałek ten to znacznie więcej niż ballada o piciu alkoholu. Opowiada o wolności podejmowania decyzji, wolności bycia sobą – namawia do robienia tego, na co mamy ochotę bez poczucia winy i przejmowania się zdaniem innych. Chyba że to, co chcielibyśmy robić krzywdzi innych na tle fizycznym, seksualnym czy emocjonalnym – wtedy mamy powstrzymać się przed tymi czynami, zachowując je dla siebie.

JMSN należy do muzycznych freaków: sam napisał, skomponował, nagrał instrumenty i wyprodukował cały materiał na płycie, dzięki czemu słuchacze mogą pojąć jego spójną artystyczną wizję od A do Z. Projekt obejmuje szeroki wachlarz gatunków i dźwięków, pokazując, że znajomość i wiedza artysty nie jest ograniczona do jednej niszy. Album „Whatever Makes You Happy” zawiera osiem utworów.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: