JMSN, ulubiony wokalista Kendricka Lamara, zapowiada nową płytę kawałkiem So Badly.


31 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W zeszłym roku grał na Open’erze, niedługo pojawi się w Wawie, a wczoraj wydał nowy singiel promujący kolejne wydawnictwo.

JMSN to człowiek – maszyna. Sam pisze, komponuje, nagrywa, miksuje i produkuje swoje kawałki. A robi to na tyle dobrze, że jego piosenki w stylu soulful przypadły do gustu takim specjalistom z branży, jak Kendrick Lamar, Puff Daddy,
Usher czy J. Cole.

Czy nowy materiał również przypadnie im (i nam) do gustu? O tym przekonamy się niedługo, bowiem JMSN właśnie zapowiedział swój nowy album singlem So Badly.

Kto lubi pełne emocji i poczucia humoru piosenki o miłosnych wzlotach i upadkach na pewno ucieszy się z wiadomości, że JMSN niedługo osobiście zawita do Polski. 11 marca amerykański wokalista zagra na żywo w warszawskim Grizzly Gin Bar w ramach World Wide Warsaw.

Na pewno będzie to okazja do posłuchania nowych kawałków, jak również tych z czasów, kiedy JMSN miał jeszcze długie włosy i brodę. (tęsknimy za tym imidżem!)

 

W zeszłym roku grał na Open’erze, niedługo pojawi się w Wawie, a wczoraj wydał nowy singiel promujący kolejne wydawnictwo. JMSN to człowiek – maszyna. Sam pisze, komponuje, nagrywa, miksuje i produkuje swoje kawałki. A robi to na tyle dobrze, że jego piosenki w stylu soulful przypadły do gustu takim specjalistom z branży, jak Kendrick Lamar, Puff Daddy, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →