JMSN nagrał nowy teledysk. Slide video ma klimat filmu Urodzeni Mordercy!

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykański wokalista promuje niedawno wydaną płytę Whatever Makes U Happy.

JMSN jest wielkim fanem Woody’ego Harrelsona i to właśnie jego kreacja w Urodzonych Mordercach była inspiracją amerykańskiego piosenkarza podczas tworzenia teledysku do utworu Slide.

Nowy klip promujący krążek Whatever Makes U Happy doskonale oddaje klimat kultowego filmu. Slide to już 4 singiel pochodzący z wydanej 28 kwietnia płyty.

Ten film jest niesamowity pod bardzo wieloma względami. Dlatego chciałem wykorzystać to w najnowszym klipie – nie, żeby nakręcić to samo, ale żeby wyrzeźbić jakąś wersję tego filmu.

Tak JMSN opowiada o swoim najnowszym video. Album Whatever Makes U Happy został wydany przez White Room Records, a JMSN prezentuje na nim spójną stylistycznie artystyczną wizję, pisząc, nagrywając, produkując, aranżując i miksując wszystkie zawarte na płycie utwory.

 

Amerykański wokalista promuje niedawno wydaną płytę Whatever Makes U Happy. JMSN jest wielkim fanem Woody’ego Harrelsona i to właśnie jego kreacja w Urodzonych Mordercach była inspiracją amerykańskiego piosenkarza podczas tworzenia teledysku do utworu Slide. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →