Jimek stworzył utwór z internautami! Do współpracy zaprosił prawie 200 osób!

Obserwuj nas na instagramie:

Projekt 30/90 miał swój finał podczas koncertu w warszawskim Teatrze Palladium.

Radzimir Dębski swoje 30. urodziny świętował z przyjaciółmi, fanami oraz marką wódki Wyborowa. W ramach projektu 30/90 artysta zaprosił do współpracy internautów, którzy przesyłali muzykowi filmiki z własnymi nagraniami. 

Z ponad 1000 zgłoszeń Jimek wybrał prawie 200 fragmentów, z których skomponował swój najnowszy utwór. Znalazły się na nim nie tylko najróżniejsze instrumenty, ale też odgłosy z paszczy, dźwięk kruszenia lodu, odgłos domofonu czy pracującej wiertarki. Pomysł na Projekt 30/90 to efekt współpracy kompozytora z marką Wyborowa.

Do kawałka nagrany został teledysk z udziałem laureatów projektu, a utwór miał swoją premierę na żywo podczas koncertu w warszawskim Teatrze Palladium. Na scenie poza Radzimirem Dębskim pojawiła się orkiestra złożona z złożoną ze studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz przyjaciele artysty, m.inAnna Jurksztowicz, Bovska, Gabi Drzewiecka, Novika, Odeta Moro, Gosia Baczyńska i Bartek Jędrzejak.

 

 

 

 

 

Projekt 30/90 miał swój finał podczas koncertu w warszawskim Teatrze Palladium. Radzimir Dębski swoje 30. urodziny świętował z przyjaciółmi, fanami oraz marką wódki Wyborowa. W ramach projektu 30/90 artysta zaprosił do współpracy internautów, którzy przesyłali muzykowi filmiki z własnymi nagraniami.  Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →