Jim Jarmusch kręci film o zombie! W obsadzie znaleźli się m.in. Bill Murray i Selena Gomez.


17 lipca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Film zatytułowany “The Dead Don’t Die” będzie komedią o policjantach walczących z zombiakami.

My już nie możemy się doczekać! Scenariusz Jima Jarmuscha, świetna obsada (na ekranie pojawi się m.in. Selena Gomez, Tilda Swinton, Adam Driver, Chloe Sevigny oraz Bill Murray) oraz nietypowa fabuła będąca niebanalnym połączeniem komedii i horroru. Tak zapowiada się najnowszy film amerykańskiego reżysera, do którego zdjęcia ruszyły właśnie w Nowym Jorku.

W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu filmowego i musimy przyznać, że jest trochę strasznie, a jeszcze bardziej śmiesznie. :)

 

Nowy film Jima Jarmuscha pojawi się w kinach w 2019 roku, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Zapowiada się duża dawka wisielczego humoru. ;)

Film zatytułowany “The Dead Don’t Die” będzie komedią o policjantach walczących z zombiakami. My już nie możemy się doczekać! Scenariusz Jima Jarmuscha, świetna obsada (na ekranie pojawi się m.in. Selena Gomez, Tilda Swinton, Adam Driver, Chloe Sevigny oraz Bill Murray) oraz nietypowa fabuła będąca niebanalnym połączeniem komedii i horroru. Tak zapowiada się najnowszy film amerykańskiego reżysera, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →