Jim Carrey i Charlotte Gainsbourg zagrali u boku polskich gwiazd w kryminalnym thillerze!


14 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Film Dark Crimes opowiada historię morderstwa, za które został skazany autor książki Amok.

11 maja do amerykańskich kin trafi film Dark Crimes, którego zaletą na pewno jest doborowa obsada. Poza gwiazdami takimi, jak grający główną rolę Jim Carrey czy Charlotte Gainsbourg, w produkcji wyreżyserowanej Alexandrosa Avranasa pojawiła się też aktorska śmietanka polskiego kina. Na ekranach będzie bowiem można zobaczyć m.in. Roberta Więckiewicza, Agatę Kuleszę, Zbigniewa Zamachowskiego i Annę Polony.

Dark Crimes zainspirowany został artykułem Davida Granna, który w 2008 roku w tygodniku „New Yorker” opowiedział historię polskiego morderstwa, za które został skazany autor książki Amok. Wcześniej o sprawie Krystiana Bali nakręciła też film Kasia Adamik.

Na razie nie wiadomo niestety, czy i kiedy będzie można obejrzeć Dark Crimes w polskich kinach. Mamy jednak nadzieję, że produkcja z ciekawym scenariuszem i świetną obsadą trafi również na nasze ekrany. :)

Film Dark Crimes opowiada historię morderstwa, za które został skazany autor książki Amok. 11 maja do amerykańskich kin trafi film Dark Crimes, którego zaletą na pewno jest doborowa obsada. Poza gwiazdami takimi, jak grający główną rolę Jim Carrey czy Charlotte Gainsbourg, w produkcji wyreżyserowanej Alexandrosa Avranasa pojawiła się też aktorska śmietanka polskiego kina. Na ekranach będzie bowiem […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →