Jesteś DJ’em? Chcesz zrobić międzynarodową karierę? Aplikuj do Burn Residency 2018!


04 lutego 2018

Podziel się newsem:

W konkursie może wziąć każdy, kto potrafi miksować i nie ma podpisanego kontraktu z wytwórnią.

Reklama

Jeśli jarasz się elektroniką i potrafisz robić dobrą muzę do tańczenia, ale jeszcze na szczeblach kariery nie wspiąłeś się za wysoko – ten konkurs to doskonała opcja, by to zmienić.

Ruszyła kolejna edycja projektu Burn Residency, w którym można wygrać udział w intensywnym programie szkoleniowym, wizytę na Ibizie z graniem w najlepszych tamtejszych klubach oraz  kontrakt na 100 000 euro na rozkręcenie międzynarodowej kariery.

Brzmi kusząco? To czas najwyższy zabrać się do pracy, dopieścić swój najlepszy secik i wysłać zgłoszenie, na które organizatorzy czekają do 20 marca. Udział w konkursie mogą wziąć TYLKO osoby pełnoletnie i mówiące po angielsku.

Spośród polskich kandydatów zostanie wybrana jedna osoba, która dołączy do finalistów wybranych spośród młodych DJ’ów z  Rosji, Turcji, Włoch, Norwegii, Rumunii, Hiszpanii, Węgier, Brazylii i Szwecji. Chcecie poznać szczegóły? Zapraszamy na stronę konkursu Burn Residency 2018!

W konkursie może wziąć każdy, kto potrafi miksować i nie ma podpisanego kontraktu z wytwórnią. Jeśli jarasz się elektroniką i potrafisz robić dobrą muzę do tańczenia, ale jeszcze na szczeblach kariery nie wspiąłeś się za wysoko – ten konkurs to doskonała opcja, by to zmienić. Ruszyła kolejna edycja projektu Burn Residency, w którym można wygrać […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku: