Jeden z największych skandalistów światowej sceny muzycznej zagra w Polsce. Marilyn Manson przyjedzie z gośćmi!


04 grudnia 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Na warszawskim Torwarze pojawi się również zespół Stone Sour!

Niedawno zaszokował ostrym teledyskiem z udziałem Johnny’ego Deppa. Teraz zapowiada kolejny koncert w naszym kraju. Kontrowersyjny Marilyn Manson w 2018 roku zagra na warszawskim Torwarze!

Koncert Marilyna Mansona będzie promował jego najnowszy krążek Heaven Upside Down. Występ odbędzie się już 13 czerwca 2018, a dla fanów mocnego rockowego grania Brian Hugh Warner będzie miał niespodziankę – na scenie poza nim pojawi się bowiem grupa Stone Sour, która zagra kawałki z płyty Hyrdograd.

Bilety na podwójną dawkę porządnego, ostrego grania kosztują w przedsprzedaży 169 zł i są do kupienia na stronie LiveNation.pl.

 

Na warszawskim Torwarze pojawi się również zespół Stone Sour! Niedawno zaszokował ostrym teledyskiem z udziałem Johnny’ego Deppa. Teraz zapowiada kolejny koncert w naszym kraju. Kontrowersyjny Marilyn Manson w 2018 roku zagra na warszawskim Torwarze! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →