Jay Rock nagrywa kawałek z Kendrickiem Lamarem i przyjeżdża do Polski!


26 października 2018

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Niestety już bez Lamara, ale i tak nie możemy się doczekać. ;)

Dobrego nigdy za wiele. W nowym klipie do „Wow Freestyle” Jay Rock występuje w duecie z Kendrickiem Lamarem. Takie kolaboracje to my bardzo lubimy. <3

Utwór „Wow Freestyle” pochodzi z płyty Redemption, którą za kilka miesięcy będzie można usłyszeć na żywo! Jay Rock 10 lutego 2019 roku warszawskiej Progresji zagra bowiem swój pierwszy koncert dla polskiej publiki.

Niestety nie zabierze ze sobą Kendricka Lamara, ale za to na scenie pojawi się z innym amerykańskim raperem – jako support przed Jay Rockiem wystąpi Reason.

Bilety na koncert Jay Rocka w Polsce znajdziecie na Biletomat.pl. :)

Niestety już bez Lamara, ale i tak nie możemy się doczekać. ;) Dobrego nigdy za wiele. W nowym klipie do „Wow Freestyle” Jay Rock występuje w duecie z Kendrickiem Lamarem. Takie kolaboracje to my bardzo lubimy. <3  Utwór „Wow Freestyle” pochodzi z płyty Redemption, którą za kilka miesięcy będzie można usłyszeć na żywo! Jay Rock 10 […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
79 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.