Jan Blomqvist, Kiasmos i Kamp! zagrają w Raciborzu. Kto jeszcze pojawi się na INTRO Festival?


19 lipca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Super miejscówka, ciekawe wizualki i dwa dni przepełnione doskonałą, elektroniczną nutą. Tak zapowiada się Intro Festival w Raciborzu!

Na polskiej scenie festiwalowej pojawia się coraz więcej wydarzeń z ciekawym, elektronicznym line up’em. :) Po świetnej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka przyszedł czas na Intro Festival – kolejną impreza na Śląsku, która kusi najbardziej znanymi nazwiskami oraz nietuzinkową oprawą. 

Intro Festival 2017 odbędzie się bowiem na terenie parku przy Zamku Piastowskim oraz przy nadodrzańskich bulwarach. W line up’ie imprezy pojawili się tacy artyści, jak Jan Blomqvist & Band, Kiasmos, Robert Babicz, Górny, Insomnia, Siasia, Ongun Tutuncu, Aparat Project, Jacob Seville, SLG, Kaotik, Harakiri Breaks Brothers, Sept, Furrier, Oriola 701, Kamp! oraz Bass Astral x Igo.

Poza sporą dawką dobrej muzy organizatorzy zadbali też o wyjątkową wizualną aurę festiwalu – mapping 3D na bryle XIII-wiecznej kaplicy, dziedziniec Zamku Piastowskiego w kolorach i ogromna kurtyna ledowa na pewno będą podbiją muzyczne doznania. :D

Intro Festival 2017 odbędzie się 22 lipca, jeśli więc nie macie planów na najbliższy weekend, łapcie bilety tutaj i śmigajcie do Raciborza!

Super miejscówka, ciekawe wizualki i dwa dni przepełnione doskonałą, elektroniczną nutą. Tak zapowiada się Intro Festival w Raciborzu! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Na polskiej scenie festiwalowej […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →