James Morrison z nową płytą na koncercie w Polsce


19 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Brytyjski wokalista James Morrison wydał niedawno swój najnowszy album You're Stronger Than You Know. W ramach trasy promującej płytę, premierowego materiału będzie można posłuchać podczas koncertu w warszawskiej Stodole już 20 października.

James Morrison pojawił się na scenie w 2006 roku. Wówczas nawet on nie mógł przewidzieć, że stanie się wzorem, pozwalającym na uformowanie się nowej fali podobnie myślących artystów.

Teraz, ponad 10 lat później, Sam Smith, Ed Sheeran, George Ezra czy James Bay okupują listy przebojów, naśladują ten sam schemat: chłopak ze świetnym głosem i gitarą. Oni wszyscy przywołują Morrisona mówiąc o swoich autorytetach.

James Bay o Morrisonie:

James jest jedną z moich najwcześniejszych inspiracji. Wśród wszystkiego, co się dzieje w muzyce pop, nagle usłyszeć ten delikatny, natchniony głos i silną, ale akustyczną gitarę, to było wszystko co potrzebowałem usłyszeć.

Popowe hity, takie jak You Give Me Something z jego pierwszej płyty Undiscovered, rozpromowały artystę i sprawiły, że ma na swoim koncie wiele nagród, m.in Brit Awards dla Najlepszego Męskiego Wykonawcy, a zdobył ją, gdy miał zaledwie 21 lat.

James Morrison – You Give Me Something

James Morrison – nowa płyta You’re Stronger Than You Know

James Morrison wydał w marcu swój najnowszy album zatytułowany You’re Stronger Than You Know. Płyta ukazuje relacje i związki artysty oraz doświadczenia z lepszych i gorszych czasów.

W ramach europejskiej części trasy promującej wydawnictwo, artysta odwiedzi także Polskę.

James Morrison w Polsce – bilety

Premierowego materiału będzie można posłuchać na żywo już 20 października w warszawskiej Stodole. Bilety na koncert są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

James Morrison - Warszawa, Stodoła | 20.10.2019

Jak kupić bilet? Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.