Jak zostać celebrytą? Patryk Chilewicz z Vogule Poland to wie i opisał w swojej książce


02 kwietnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

To nie będzie kolejna autobiografia kogoś znanego. Patryk Chilewicz napisał bowiem książkę o kulisach sławy. Jak zostać fejmem? Sprawdź!

Patryk Chilewicz z Vogule Poland napisał książkę

Patryk Chilewicz to połowa duetu tworzącego portal internetowy Vogule Poland. Wraz z Adamem „Madam” Mączewskim w często zabawny sposób przybliżają swoim odbiorcom newsy ze świata celebrytów, choć w ich programach nie brakuje również bardziej poważnych treści i apeli.

Sławę zaczęli zyskać dzięki prasówkom, które publikują co tydzień na swoim YouTubie, gdzie omawiają największe hot newsy z aktualnej prasy, a także dzięki imprezom Vogule Poland, podczas których przez całą noc grają największe, taneczne przeboje, zarówno te aktualne, jak i nieśmiertelne hity z minionych lat.

Patryk Chilewicz dzieli się doświadczeniem i uczy jak zostać celebrytą

Patryk Chilewicz nie ukrywał nigdy, że w przeszłości często obracał się w świecie celebrytów. Ścianki, flesze i imprezy z najpopularniejszymi gwiazdami były niemalże jego codziennością, która odbiła się również negatywnie na jego zdrowiu psychicznym i życiu prywatnym, o czym nie raz opowiadał na swoim prywatnym kanale na YouTubie.

Vogule Poland Patryk Chilewicz fejm

Dziennikarz zbierał doświadczenie przez lata, aby dziś, trochę pół-żartem, pół-serio podzielić się nim ze swoimi odbiorcami. FEJM. Poradnik początkującego celebryty, uczy z przymrużeniem oka, jak zostać gwiazdą show biznesu.

Wielki talent? Ciężka praca? Wykształcenie i dyplomy? Nic z tych rzeczy! Droga do zostania celebrytą może i nie jest usłana różami, ale trudów i znojów na niej nie zaznasz.
Myślisz, że możesz znaleźć się wśród tych, o których piszą największe portale plotkarskie? Masz rację!
Z tej książki dowiesz się, jak bez większego wysiłku zostać rasowym celebrytą, a przy tym nie zbłądzić po drodze i zdobyć to, czego pragną wszyscy – fejm!
Za rękę poprowadzi cię Patryk Chilewicz, ewangelista „Vogule Poland”, który poznał show-biznes od podszewki, a teraz dzieli się swoim know-how.

Patryka ChilewiczaFEJM. Poradnik początkującego celebryty, preorder i premiera

Pierwszą książkę Patryka ChilewiczaFEJM. Poradnik początkującego celebryty możecie już teraz zamawiać wraz z dedykowanymi gadżetami. Znajdziecie je tutaj! Premiera już 20 maja 2020 roku. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby z łatwością wskoczyć na pierwsze strony portali plotkarskich! ;)

Vogule Poland Patryk Chilewicz fejm

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: