Jack White wyrusza w trasę po… Polsce! W kraju nad Wisłą zagra aż 4 koncerty.


22 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

W Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie usłyszymy utwory z najnowszej płyty rockmana “Boarding House Reach”.

Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego kraju są powszechnie znane od dawna. Ale po raz pierwszy artysta zdecydował się na zagranie w Polsce nie jednego koncertu, ale całej trasy koncertowej!

W październiku 2018 roku czołowa postać światowej sceny rockowej przyjedzie do Polski, by zagrać aż 4 koncerty! Artysta 6 października pojawi się w gdyńskiej Arenie, 7 października w poznańskiej Hali nr 2 MTP, 9 października na warszawskim Torwarze, a cały tour zakończy 10 października w krakowskiej Tauron Arenie Kraków.

Sprzedaż biletów rozpocznie się 25 maja o godz. 10:00 na stronie organizatora trasy – Agencji Alter Art.

Jeśli wybieracie się na któryś z koncertów – przypominamy, że Jack White nie toleruje na widowni telefonów komórkowych. Na jego koncertach wszelkie smartfony, aparaty i kamery lądują w specjalnych futerałach. Wszystko po to, by zamiast kręcenia filmików i robienia fotek móc być w 100 % tu i teraz. :)

W Gdyni, Poznaniu, Warszawie i Krakowie usłyszymy utwory z najnowszej płyty rockmana “Boarding House Reach”. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Związek Jacka White’a z Polską i jego uwielbienie dla naszego […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →