IQOS to najbardziej designerskie cacko do podgrzewania tytoniu!


28 lutego 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele tego innowacyjnego produktu.

Nad powstaniem IQOSa pracowało 430 naukowców z dwóch ośrodków badawczo-rozwojowych Philip Morris International w Szwajcarii i Singapurze, a wieloletnie badania nad urządzeniem pochłonęły już ponad 4,5 miliarda dolarów.

Philip Morris nie zwalnia jednak tempa. Niedawno na rynku pojawiły się dwa najnowsze modele tego innowacyjnego podgrzewacza tytoniu – IQOS 3 i IQOS 3 Multi. I wierzcie nam na słowo – bardziej designerskiego sprzętu ze świecą szukać.

Minimalistyczne opakowanie, które skrywa zaawansowaną technologię. Tak w skrócie można opisać to nowoczesne urządzenie. IQOS zrewolucjonizował tytoniowy rynek na całym świecie. W Polsce sięga po niego coraz więcej użytkowników.

Dlaczego? Głównie chodzi tu o brak charakterystycznego dla palenia tytoniu zapachu, średnio o 90-95% mniej dostarczanych do organizmu szkodliwych substancji oraz o sam fakt, że weszło się w posiadanie naprawdę wyjątkowego produktu.

 

Jak to działa? IQOS zamiast spalać tytoń, podgrzewa go. Wystarczy wyjąć z urządzenia specjalny sztyft, włożyć do niego dedykowany wkład HEETS i wcisnąć przycisk.

Już po kilku sekundach możemy inhalować się specjalnym, zawierającym nikotynę aerozolem. Bez ognia i bez dymu. To zasługa specjalne, wykonanej ze złota i platyny grzałki, którą później pokryto ceramiką.

  

Wisienką na torcie jest możliwość personalizacji urządzenia. IQOS występuje w kilku kolorach. Do tego można dowolnie zmieniać w nim nakładki oraz skorzystać z dedykowanych case’ow i akcesoriów.

  

To wszystko sprawiło, że IQOSA zauważyli też projektanci. Produkt otrzymał nagrody Good Design Awards 2017 oraz reddot.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: