Ilona Sojda wydała debiutancką płytę


20 grudnia 2016

Obserwuj nas na instagramie:

Po udanej akcji crowdfundingowej przyszła pora na wydanie płyty obdarzonej anielskim głosem Ilony Sojdy. Płyta nosi tytuł Śnił mi się raj.

Na płycie znalazło się dziesięć utworów o miłości autorstwa Marka Tercza oraz polska wersja piosenki “Into my arms” Nicka Cave’a. Tworzą one niezwykłą, wielobarwną opowieść o pragnieniu i namiętności. Za oprawę muzyczną odpowiadają Łukasz Kowalski, Paweł Piotrowski i pojawiający się gościnnie Michał Jelonek. Materiał był już grany na żywo i spotkał się z pozytywnym odbiorem publiczności.

Ilona Sojda to jedna z najciekawszych postaci polskiej piosenki poetyckiej ostatniej dekady, o kryształowo-przejrzystym niemal głosie. Szczególne uznanie przyniósł jej występ w krakowskiej synagodze Tempel w październiku 2008 r., który gromadząc kilkutysięczną widownię, pretendował do Krakowskiego Wydarzenia Artystycznego Roku.

Ilona ma także za sobą udział w kilkudziesięciu koncertach telewizyjnych, współpracę z teatrami oraz takimi osobowościami sceny i estrady jak Janusz Grzywacz i Milo Kurtis.

Po udanej akcji crowdfundingowej przyszła pora na wydanie płyty obdarzonej anielskim głosem Ilony Sojdy. Płyta nosi tytuł Śnił mi się raj. Na płycie znalazło się dziesięć utworów o miłości autorstwa Marka Tercza oraz polska wersja piosenki “Into my arms” Nicka Cave’a. Tworzą one niezwykłą, wielobarwną opowieść o pragnieniu i namiętności. Za oprawę muzyczną odpowiadają Łukasz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →