IKEA swoją nową kolekcją rozkręci domówki!


14 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Już za rok wybierzemy się do IKEI na hot-dogi za 1 zł i po… sprzęt muzyczny!

IKEA czerpie nowe inspiracje ze świata muzyki i elektroniki. Tym razem mocno zaskakuje swoją nowo zapowiedzianą kolekcją pod nazwą FREKVENS na 2019 rok. Co będziemy mogli włożyć do hipsterskiej niebieskiej torby? Wszystko to co pomoże nam rozkręcić imprezę w domu, czyli gramofon, elektroniczny chór, oświetlenie imprezowe itp.

Za nową serię odpowiedzialny jest m.in. Michael Nikolic, lider kreatywny w IKEA Range & Supply

Wiemy, że dla młodych ludzi najważniejsza jest spontaniczność. Pomysł spotkania kilku przyjaciół może stać się rzeczywistością w ciągu chwili. Co jest potrzebne w domu, żeby się dobrze bawić? A może chcesz zabrać ze sobą imprezę gdzie indziej? 

FREKVENS powstanie we współpracy z Jesperem Kouthoofdem z Teenage Engineering, grupą twórców znanych z tworzenia muzyki, projektując instrumenty elektroniczne, takie jak syntezatory i głośniki.

Kolekcja dostępna będzie od lutego 2019 roku!

Już za rok wybierzemy się do IKEI na hot-dogi za 1 zł i po… sprzęt muzyczny! IKEA czerpie nowe inspiracje ze świata muzyki i elektroniki. Tym razem mocno zaskakuje swoją nowo zapowiedzianą kolekcją pod nazwą FREKVENS na 2019 rok. Co będziemy mogli włożyć do hipsterskiej niebieskiej torby? Wszystko to co pomoże nam rozkręcić imprezę w […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →