Iggy Pop promuje polską producentkę! Brak mi słów, pękam z dumy!


22 czerwca 2017

Podziel się newsem:

Dzięki Iggy’emu cała Brytania mogła poznać Zamilską!

Zamilska to jedna z producentek, których twórczość doceniana jest przez fanów elektroniki z całego świata. W 2014 roku jej kawałek Duel wybrzmiał na pokazie Diora w Tokio. A ostatnio… utwór Closer Zamilskiej promował w brytyjskim radiu sam… Iggy Pop!

Muzyk zaprezentował słuchaczom kawałek podczas prowadzonej przez niego audycji w BBC 6 Music. O zaszczytnym wyróżnieniu Zamilska pochwaliła się na Facebooku.

Usłyszeć swoje własne nazwisko wypowiedziane bezbłędnie przez jedynego mistrza wagi ciężkiej, Pan Iggy Pop sprawił, że brak mi słów i pękam z dumy. Dzięki, Iggy! Obczajcie około 1 godz 53 min.

Napisała na swoim profilu Zamilska. Hm… to może w przyszłości jakiś duet z Mistrzem Iggym. No i oczywiście – gratulujemy wyróżnienia! A audycji, w której Iggy Pop zapowiedział Zamilską możecie posłuchać klikając tutaj. :)

Dzięki Iggy’emu cała Brytania mogła poznać Zamilską! Zamilska to jedna z producentek, których twórczość doceniana jest przez fanów elektroniki z całego świata. W 2014 roku jej kawałek Duel wybrzmiał na pokazie Diora w Tokio. A ostatnio… utwór Closer Zamilskiej promował w brytyjskim radiu sam… Iggy Pop! Muzyk zaprezentował słuchaczom kawałek podczas prowadzonej przez niego audycji […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →