Hurts wraca do Polski! Tych 5 przebojów zaśpiewasz z Brytyjczykami w Poznaniu i Wawie.


14 listopada 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Theo Hutchcraft i Adam Anderson 7 lat temu zrobili furorę przebojem Wonderful Life. Niedługo zagrają w Polsce kawałki z nowej płyty!

Każdy ich singiel jest wielkim hitem, pochodząca z debiutanckiej płyty piosenka Wonderful Life szturmem zdobyła listy przebojów na całym świecie, a w 2016 roku na ich koncerty sprzedano ponad 100 tysięcy biletów. Nic dziwnego – występy charyzmatycznych Brytyjczyków to oryginalne widowisko dopracowane w każdym calu!

Po tym paśmie sukcesów Hurts wraca do Polski, by promować nowy album Desire, który pojawił się w sklepach 28 września. Chłopaki z Manchesteru zagrają 19 listopada w Poznaniu i 21 listopada na warszawskim Torwarze!

W ramach trasy Desire Tour na pewno będziecie mogli razem z Hurts zaśpiewać te kawałki!

Hurts Beautiful Ones – pełen emocji singiel promujący krążek Desire.

Hurts Ready To Go – jeden z najbardziej tanecznych kawałków chłopaków z Manchesteru.

Hurts Better Than Love – tego kawałka najlepiej słucha się z zamkniętymi oczami! It feels better than love ;)

Hurts Lights – synthpop w najlepszym wydaniu i totalnie zakręcony teledysk. Czyli to, co w Hurts najlepsze!

Hurts Wonderful Life – prawdziwy klasyk, dzięki któremu Theo Hutchcraft i Adam Anderson zdobyli światową sławę.

Kolejnym powodem, dla którego warto wybrać się na koncert Hurts w Polsce jest świetny support, który będzie zagrzewał publikę przed pojawieniem się na scenie Theo Hutchcrafta i Adama Andersona. Przed charyzmatycznym brytyjskim duetem na scenie pojawi się charyzmatyczny polski duet, czyli Bass Astral & Igo – na ich koncerty bilety również wyprzedają się na pniu!

Chcesz przed koncertem posłuchać nowej płyty Hurts? Wpadaj na FB Rytmów i zgarnij w naszym konkursie ich najnowszy krążek Desire!

Theo Hutchcraft i Adam Anderson 7 lat temu zrobili furorę przebojem Wonderful Life. Niedługo zagrają w Polsce kawałki z nowej płyty!Każdy ich singiel jest wielkim hitem, pochodząca z debiutanckiej płyty piosenka Wonderful Life szturmem zdobyła listy przebojów na całym świecie, a w 2016 roku na ich koncerty sprzedano ponad 100 tysięcy biletów. Nic dziwnego – występy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →