Holak z okazji 26. urodzin wydał kawałek z Ralphem Kaminskim. Przygotujcie się, na Najlepsze Najgorsze Wakacje!


06 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

A do singla powstał uroczy klip w stylu oldschoolowych nagrań VHS.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim nadejdą wakacyjne miłości, letnie i (prze)lotne znajomości oraz fatalne nadmorskie zauroczenia.

2 lata temu o nostalgii za wakacyjnymi romansami rapował Taco Hemingway w “Deszczu na betonie”. Teraz z kolei tematem zajął się w Holak, który kawałek Najlepsze, Najgorsze Wakacje wypuścił z okazji swoich 26. urodzin.

Na feacie towarzyszy mu Ralph Kaminski, który również wystąpił u boku Holaka w uroczym, oldskulowym klipie, który spokojnie mógłby być filmową pocztówką z najlepszych wakacji. ;)

A przy okazji przypominamy, że już 21 kwietnia na najnowszej części kompilacji Flirtini ukaże się kolejny numer Holaka nagrany wspólnie z… Dawidem Kwiatkowskim!!!

 

A do singla powstał uroczy klip w stylu oldschoolowych nagrań VHS. Lato zbliża się wielkimi krokami, a razem z nim nadejdą wakacyjne miłości, letnie i (prze)lotne znajomości oraz fatalne nadmorskie zauroczenia. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →