Henry David’s Gun -utalentowane trio zawita do Krakowa


19 października 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Henry David's Gun to zespół, który robi to, co do niego należy i spokojnie czeka na swoją kolej. Mają muzykę i piosenki, mają też charyzmę no i publiczność - Wy też przyjdźcie ich sprawdzić już 25 października w Krakowie.

Henry David’s Gun – ich muzyka jest ich

Trio muzyków, którzy łącznie potrafią grać chyba na wszystkim. Każdy z nich włada biegle kilkoma instrumentami, angażuje się liczne projekty artystyczne, występuje na scenie pod różnymi imionami. Żywy dowód na pełną eksplorację twórczą, głowy pełne pomysłów oraz niewyczerpaną wenę – nic, tylko pozazdrościć. Wawrzyniec Dąbrowski (występujący również jako Henry No Hurry), Maciej Rozwadowski i Michał Sepioło, którzy tworzą Henry David’s Gun robią to w zupełnie swoim stylu. Słyszy się porównania do Nicka Cave’a czy Bon Ivera, podczas gdy panowie po prostu snują własną muzyczną historię.

Henry David's Gun

Henry David’s Gun – kochajmy się z unplugged

Ich muzyka to akustyczna interpretacja muzyki filmowej – tak można ją nazwać w dużym uproszczeniu. Sporo w niej zostało idei songwritingu, pokrzepionej wpływami folku, wzbogaconego o wstawki żywcem wyjęte z rocka czy indie. Panowie grają w technologicznym oderwaniu, stawiając na analagowość. To są korzenie muzyki w ogóle, nie sztuką do nich wrócić, lecz zaadaptować je tak, by się z nimi scalić i zrosnąć – tak, wtedy to już sztuka. Zespół ma za sobą dwa lata przerwy, więc to doskonała okazja, aby posłuchać ich po raz pierwszy – lub wrócić do nich i sprawdzić, czy ich dźwięki pomyślnie przeszły próbę czasu.

Henry David’s Gun – By the riverside

Henry David’s Gun – 25 października, Kraków – bilety

Zespół wystąpi w krakowskim Klubie Buda już 25 października. Bilety na wydarzenie są dostępne na stronie Biletomat.pl. Spieszcie się – liczba wejściówek jest mocno ograniczona!

zdjęcie główne: fot. Dave Izaak

Henry David’s Gun to zespół, który robi to, co do niego należy i spokojnie czeka na swoją kolej. Mają muzykę i piosenki, mają też charyzmę no i publiczność – Wy też przyjdźcie ich sprawdzić już 25 października w Krakowie. Henry David’s Gun – ich muzyka jest ich Trio muzyków, którzy łącznie potrafią grać chyba na […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Henry David's Gun | Klub Buda, Kraków

Biletomat.pl
35-49 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.