Hala (bardzo) towarzyska. Nowy adres w Poznaniu, który trzeba sprawdzić!

Obserwuj nas na instagramie:

Szukasz dobrego towarzystwa, jedzenia, muzyki i atmosfery? Koniecznie zajrzyj do Hali Towarzyskiej, która powstała na poznańskim Łazarzu. 

Jemy w Nocy. Tańczymy w dzień. Relaksujemy się całą dobę. – informują organizatorzy nowej inicjatywy, która choć działa dopiero od kilku tygodni – już zdobyła serca poznaniaków.

Wzorując się na takich miejscach, jak Berlin Markthalle czy londyński Street Feast Hawker Market w industrialnej przestrzeni poznańskiego PKP powstała Hala Towarzyska. W opuszczonym budynku stworzono miejsce, które łączy klimat azjatyckiego targu, kulturalnego centrum i nocnego klubu.

Wieczorem można zjeść danie z każdego zakątka świata i dobrze się zabawić. W niedzielny poranek odpocząć z rodziną i przyjaciółmi na Śniadaniu Towarzyskim. Ale to nie wszystko – poza tym Hala Towarzyska jest sceną kulturalnych wydarzeń – w planach są koncerty, warsztaty, kino letnie i stand up’y. Nocny Targ Towarzyski powstał w odradzającej się dzielnicy Łazarz, który ma szansę stać się kolejnym, ciekawym miejscem na kulturalnej i imprezowej mapie Poznania.

28 kwietnia, na otwarciu Hali Towarzyskiej pojawiły się tłumy. Ale najwyraźniej towarzystwo z hali dopiero się rozkręca zapowiadając coraz więcej ciekawych wydarzeń. ;) W najbliższy weekend na Kolejowej 23 w Poznaniu odbędzie się m.in. Dancing Międzypokoleniowy, na którym zagra najstarsza polska DJ’ka – Wirginia Szmit aka DJ Wika.

Szukasz dobrego towarzystwa, jedzenia, muzyki i atmosfery? Koniecznie zajrzyj do Hali Towarzyskiej, która powstała na poznańskim Łazarzu. Jemy w Nocy. Tańczymy w dzień. Relaksujemy się całą dobę. – informują organizatorzy nowej inicjatywy, która choć działa dopiero od kilku tygodni – już zdobyła serca poznaniaków. Wzorując się na takich miejscach, jak Berlin Markthalle czy londyński Street Feast Hawker […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →