Te gwiazdy przekonują – wcale nie musisz się odchudzać na wiosnę, żeby być piękną i bogatą. One kochają swoje krągłości!

Obserwuj nas na instagramie:

Po zimie nadal masz oponkę i lekkie nadmiary tu i ówdzie? Na samą myśl o założeniu bikini dostajesz gęsiej skórki. Plus size i XL to już nie problem! Przynajmniej nie w szołbizie. ;)

Moda na wychudzone modelki jest zdecydowanie passe. I choć na wybiegach nadal króluje rozmiar XS, a w internecie roi się od diet odchudzających, to w tym sezonie najbardziej modna jest – samoakceptacja. :)

Przecież cellulit nikomu nigdy nie zrobił krzywdy – zapewnia na Instagramie modelka plus size Ashley Graham. ;)

 

 

Gwiazdy z dumą eksponują swoje wałeczki, cellulit czy rozstępy przypominając, że nikt nie jest idealny. Demi Lovato, Ariel Winter, Kelly Clarkson, Chrissy Teigen, Amy Schumer, czy wspomniana Ashley Graham – one wiedzą, co to znaczy body shaming, ale mimo to zaakceptowały siebie i odniosły sukces.

Zamiast więc katować się dietami, by wyglądać na żywo, jak gwiazda Photoshopa, lepiej uśmiechnąć się do siebie i swoich niedoskonałości. W końcu nie trzeba być szczupłym i gładkim, żeby odnieść sukces. A tym bardziej wyjść na plażę. ;)

Bruises from bumping kitchen drawer handles for a week. Stretchies say hi!

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

Po zimie nadal masz oponkę i lekkie nadmiary tu i ówdzie? Na samą myśl o założeniu bikini dostajesz gęsiej skórki. Plus size i XL to już nie problem! Przynajmniej nie w szołbizie. ;) Moda na wychudzone modelki jest zdecydowanie passe. I choć na wybiegach nadal króluje rozmiar XS, a w internecie roi się od diet […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →