Wycinanki tego artysty są arcydziełami! Musicie zobaczyć gwiazdy popkultury wycięte z papieru.


22 stycznia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Twórca wyimaginowanych światów z papieru!

John Ed De Vera z Filipin to wszechstronnie utalentowany projektant, który pasjonuje się cięciem papieru, pisaniem i eksperymentowaniem z nowymi mediami. Wciąż się uczy, nieustannie szuka innowacji i poprawia swoje prace. Papier po prostu go fascynuje.

Papier to jego narzędzie pracy. Jego kreacje papierowe składają się z kilku warstw pozwalając stworzyć niespotykane poczucie głębi. Technika cięcia papieru jest sama w sobie dyscypliną artystyczną, której wynik uzyskuje się po wielu godzinach pracy, przechodząc przez różne etapy, takie jak cięcie, układanie, składanie i klejenie wielu papierów o różnych kolorach. Efekty tego długiego zajęcia są oszałamiające. Wyciął z papieru, np. Lady Gagę i Childish Gambino. Z resztą popatrzcie sami!

BOSKIE!

 

Twórca wyimaginowanych światów z papieru! John Ed De Vera z Filipin to wszechstronnie utalentowany projektant, który pasjonuje się cięciem papieru, pisaniem i eksperymentowaniem z nowymi mediami. Wciąż się uczy, nieustannie szuka innowacji i poprawia swoje prace. Papier po prostu go fascynuje. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →