GROMDA Fight Club: walki na gołe pięści


01 czerwca 2020

Podziel się newsem:

Szukasz rozrywki, która dostarczy Ci prawdziwych, mocnych wrażeń? Nie przegap walk na gołe pięści GROMDA. Mamy bilety na turniej!

GROMDA – z podziemi na ring

Jeśli w sporcie szukasz prawdziwych emocji, które nie raz zmrożą Ci krew w żyłach – GROMDA jest czymś, na co czekasz! To nowość wśród sportów walki, która już niedługo może porwać serca milionów polskich fanów, w tym Twoje!

Czym jest GROMDA? To elitarny klub dżentelmenów, skupiający w swoich szeregach prawdziwych, męskich wojowników, który wynoszą walki na gołe pięści z podziemi. Teraz to Ty będziesz mógł być świadkiem starć gigantów.

GROMDA – walki na gołe pięści, zasady

Boks powraca do swoich korzeni, ale z całkowitym poszanowaniem honorowych zasad. GROMDA to bowiem walki przeprowadzane przy rozsądnych zasadach, dbaniu o bezpieczeństwo, z obecnością sędziego, ratownika i całym profesjonalnym zapleczem.

W turnieju GROMDA weźmie udział 16 uczestników, którzy zmierzą się w specjalnie zmodyfikowanym ringu 4×4 metry. Ucieczka od ciosów nie wchodzi zatem w grę. To będzie zacięta rywalizacja, którą przetrwają tylko najsilniejsi. Stawka jest wysoka, bo to aż 100 tysięcy złotych.

W walkach GROMDA nie ma punktowania sędziego, nie ma również podziału na kategorie wagowe, a każda walka trwa 4 rundy po 2 minuty. Zwycięzca wygrywa przez nokaut, albo poddanie się przeciwnika.

GROMDA Fight Club – kup dostęp

W tych brutalnych walkach na gołe pięści liczy się tylko honor, odwaga i siła charakteru. Jeśli jesteście gotowi na takie emocje, przygotujcie się na najbliższą sobotę, 6 czerwca, o 20:00, kiedy to rozpocznie się wyjątkowy turniej GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści.

Dostęp do turnieju w dwóch wariantach: standard – dostęp LIVE 720pp i dostęp do zapisu przez 24H oraz premium – dostęp LIVE 1080p i dostęp do zapisu przez 7 dni zakupicie na Biletomat.pl. Nie przegapcie!

GROMDA

Szukasz rozrywki, która dostarczy Ci prawdziwych, mocnych wrażeń? Nie przegap walk na gołe pięści GROMDA. Mamy bilety na turniej! GROMDA – z podziemi na ring Jeśli w sporcie szukasz prawdziwych emocji, które nie raz zmrożą Ci krew w żyłach – GROMDA jest czymś, na co czekasz! To nowość wśród sportów walki, która już niedługo może […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

GROMDA Fight Club: walki na gołe pięści - kup dostęp

Biletomat.pl
19,99 - 24,99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.