Ghostly Kisses po raz pierwszy z trasą koncertową w Polsce


01 października 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kanadyjska, zagadkowa grupa Ghostly Kisses wystąpi na trzech koncertach w Polsce. Sprawdźcie gdzie i dlaczego nie powinno Was tam zabraknąć.

Kim jest zespół Ghostly Kisses?

Pod pseudonimem Ghostly Kisses kryje się enigmatyczna, pochodząca z Kanady wokalistka i autorka tekstów – Margaux Sauvé. Wychowana w muzycznej rodzinie już od najmłodszych lat zaczęła się kształcić w tym kierunku grając na skrzypcach.

Początki jej kariery sięgają 2015 roku, kiedy cały świat obiegł jeden z pierwszych utworów artystki – Such Words. Przypieczętowaniem udanego debiutu okazał się kolejny singiel – Empty Note, który w serwisie YouTube ma ponad 1,5 miliona wyświetleń.

Ghostly Kisses – Empty Note

Zespół ma na swoim koncie dwie EPki – What You See z 2017 roku oraz The City Holds My Heart z 2018. Utwory, które się na nich znajdują to połączenie mrocznych i tajemniczych dźwięków syntezatorów, bębnów, fortepianu oraz smyczków z delikatnym głosem wokalistki.

Ghostly Kisses w Polsce

Na początek 2020 roku Ghostly Kisses zaplanowali premierę swojego nowego materiału. Nie musicie jednak czekać tak długo. Zespół odwiedzi Polskę już w listopadzie w ramach swojej trasy po Europie i zagra aż w trzech miastach! Nie przegapcie tych wyjątkowych, pełnych magii spotkań z muzyką.

Ghostly Kisses – Kraków

  • 3 listopada
  • Klub Alchemia
Ghostly Kisses (CA), Kraków

Ghostly Kisses – Warszawa

  • 4 listopada
  • Klub Chmury
Ghostly Kisses (CA), Warszawa

Ghostly Kisses – Gdańsk

  • 5 listopada
  • Klub Ziemia
Ghostly Kisses (CA) Gdańsk Ziemia 05.11.2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: