Ghostemane na trzech koncertach w Polsce


26 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W ramach Hiadica Euro Tour, w dniach 19-21 marca 2020 roku Ghostemane zagra koncerty w Gdańsku, Warszawie oraz Krakowie. Sprawdźcie szczegóły.

Ghostemane to pochodzący z Florydy, 28-letni wokalista. Swoją karierę rozpoczął w kolektywie Schemaposse. Przełomem w jego karierze był nagrany z Pouyą singiel 1000 Rounds.

Pouya x Ghostemane – 1000 Rounds

Ghostemane stara się unikać sztywnych klasyfikacji. Artysta dociera zarówno do fanów hip-hopu, punka, jak i metalu, stawiających na zaangażowany przekaz i emocje w muzyce na pierwszym miejscu.

Śmierć, nihilizm, depresja, kryzysy egzystencjalne – wokół takich tematów obraca się większość tekstów artysty, którego fani pokochali za szczerość, otwartość i niezwykłą zdolność przekazywania emocji. Ghostemane swoją twórczością dzieli się niezwykle często – w ostatnich pięciu latach wydał w sumie ponad 20 różnych wydawnictw.

Ghostemane – Mercury

Tylko w 2019 roku, artysta wydał trzy EPki Fear Network, Opium oraz HUMAN ERR0R, które w całość spina EP HIADICA. Na koncertach prezentuje swój dorobek przekrojowo, dokładając szereg nagrań, których dotąd nikt nie miał jeszcze okazji usłyszeć i zobaczyć na żywo.

Ghostemane na trzech koncertach w Polsce – bilety

Obecnie artysta koncertuje po Ameryce Północnej, jednak już na początku przyszłego roku rozpocznie się jego europejska trasa promująca EPkę Hiadica. W jej ramach Ghostemane zagra aż trzy koncerty w Polsce: 19 marca w gdańskim Parlamencie, 20 marca w warszawskiej Progresji oraz 21 marca w krakowskim Kwadracie.

Koncert w Krakowie jest już wyprzedany, jednak wciąż możecie kupić bilety na pozostałe występy amerykańskiego wokalisty. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl. Szykuje się niezapomniany muzyczny spektakl!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ghostemane - Gdańsk, Warszawa, Kraków | 19-21.03.2020

Biletomat.pl
99 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.