George Ezra na pierwszym klubowym koncercie w Polsce! Brytyjczyk zagra w warszawskiej Progresji.


09 marca 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Artysta będzie promował swoją najnowszą płytę Staying at Tamara’s, która ukaże się 23 marca.

20 października 2018 – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, ponieważ najprawdopodobniej ten wieczór spędzicie w Progresji! To właśnie tu George Ezra zagra swój pierwszy klubowy koncert w Polsce.

Brytyjski singer-songwriter, który karierę rozpoczynał supportując Toma Odella i Sama Smitha, dziś sam jest jednym z najbardziej gorących nazwisk światowej sceny muzycznej. Niedługo wyda swój nowy materiał, który promuje singiel Paradise.

Paradise narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości – miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju.

Sprzedaż biletów na jedyny koncert artysty w Polsce rozpocznie się w piątek, 16 marca o 9:00.

Artysta będzie promował swoją najnowszą płytę Staying at Tamara’s, która ukaże się 23 marca. 20 października 2018 – zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu, ponieważ najprawdopodobniej ten wieczór spędzicie w Progresji! To właśnie tu George Ezra zagra swój pierwszy klubowy koncert w Polsce. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →