Gashi z nową płytą na jedynym koncercie w Polsce


24 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Gashi niebawem rozpoczyna europejską część trasy koncertowej, która promuje jego najnowszy album. 11 grudnia będzie można zobaczyć go na żywo w warszawskiej Hydrozagadce.

Labinot „Larry” Gashi to urodzony w Libii raper pochodzenia albańskiego. W latach 90. wraz z rodziną zamieszkał na Brooklynie w Nowym Jorku. Początkowo miał problemy z przełamaniem bariery językowej, zaczął uczyć się języka angielskiego poprzez muzykę, co ułatwiło mu też przystosowanie się do społeczeństwa. Wkrótce odnalazł swoją ścieżkę muzyczną w rapie.

Gashi – płyta GASHI, premiera 20 września

20 września ukazał się jego najnowszy, drugi album studyjny – GASHI, na którym znalazło się 16 utworów, w tym hity: Creep On Me ft DJ Snake i French Montana czy My Year z G-Eazy.

GASHI – Creep On Me

GASHI – tracklista

 1. Intro/Hadia
 2. Used to Be
 3. Drive Way
 4. The Sauce
 5. Roses
 6. My Year ft G-Eazy
 7. Safety ft DJ Snake
 8. Yesterday ft Maxx Owa
 9. Creep On Me ft French Montana & DJ Snake
 10. Keep Me Alive
 11. 24 Hours
 12. Disrespectful
 13. Turn Me Down
 14. Forbes List
 15. 1134
 16. Outro

Posłuchajcie całej płyty:

Gashi w Polsce – bilety

Europejska trasa promująca album GASHI obejmuje także jeden przystanek w Polsce. Albański raper 11 grudnia wystąpi w warszawskiej Hydrozagadce. Bilety są dostępne w sprzedaży na stronie Biletomat.pl.

Gashi w Polsce

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
od 59 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.