Frankenstein Children zapowiadają nowy album – posłuchajcie singla „Sen”!

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Frankenstein Children znowu zaskakują. Nowy singiel zapowiadający kolejny album zespołu już jest. Poznajcie szczegóły nadchodzącego wydawnictwa.

Rok po premierze swojej ostatniej płyty, wrocławski zespół Frankenstein Children zapowiada nową! Grupa nie pozwala swoim fanom się nudzić i to nie tylko ze względu na szybkość dzielenia się z nimi nowym materiałem, ale również przez zupełnie nową odsłonę stylistyczną!

Przeczytajcie nasz wywiad z serii #MojeRytmy z Frankenstein Children

Nowe rozdanie Frankenstein Children

Muzycy do tej pory specjalizowali się raczej w indie rockowym, gitarowym graniu. Choć na swoim drugim albumie Patience zaczęli już nieco eksperymentować z elektroniką – przy okazji ich najnowszego singla Sen jest jeszcze ciekawiej!

Mamy tutaj ciepły, kołyszący bit i wokal, który bardzo delikatnie ociera się o rap. Czy to właśnie przepis na sukces? Zdecydowanie tak! Przy tym kawałku naprawdę trudno się nie pobujać!

Frankenstein Children Sen

Nowy album Frankenstein Children nadchodzi

Sen jest zapowiedzią kolejnego albumu Frankenstein Children, który ma być nowym rozdziałem dla tej grupy.

Postanowiliśmy iść w zupełnie innym kierunku, aby dalej się rozwijać i szukać coraz to nowszych rozwiązań. Chcemy pozostać świeży, by móc zaskakiwać siebie samych.

Zespół postanowił sam wyprodukować trzeci album, nad którym pracował w swojej pracowni we Wrocławiu. Dodatkowo, będzie to pierwsze wydawnictwo Frankenstein Children, które zostało napisane w całości po polsku. Premiera płyty będzie miała miejsce jesienią 2020! Tymczasem, posłuchajcie singla Sen.

Frankenstein Children – Sen

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.