Film o kultowym klubie Studio 54 niedługo pojawi się w kinach. Mamy pierwszy trailer!


22 maja 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Matt Tyrnauer w swoim dokumencie zamierza opowiedzieć prawdziwą historię klubu, którego stałymi bywalcami były takie gwiazdy, jak Andy Warhol, Liza Minnelli i Mick Jagger.

Co w latach 70. działo się w klubie Studio 54, na czym polegał jego fenomen i jak na Manhattanie bawiły się największe ówczesne gwiazdy showbiznesu i nowojorskiego artystycznego światka? Na te pytania w swoim dokumencie odpowiada Matt Tyrnauer, który w filmie zatytułowanym po prostu Studio 54 rozmawia z założycielami klubu oraz jego stałymi gośćmi.

W dokumencie pojawią się zarówno archiwalne materiały, jak też nowe wywiady, które przeniosą nas za kulisy najbardzej kontrowersyjnego klubu nocnego wszech czasów. 

Zobaczcie pierwszy, świeżutki trailer filmu Studio 54, który do kin trafi już 15 czerwca. :)

 

 

Matt Tyrnauer w swoim dokumencie zamierza opowiedzieć prawdziwą historię klubu, którego stałymi bywalcami były takie gwiazdy, jak Andy Warhol, Liza Minnelli i Mick Jagger. Co w latach 70. działo się w klubie Studio 54, na czym polegał jego fenomen i jak na Manhattanie bawiły się największe ówczesne gwiazdy showbiznesu i nowojorskiego artystycznego światka? Na te pytania […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →