Fever Ray – nowy album? Tego trzeba posłuchać przed pojawieniem się płyty!


24 października 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Szwedzka wokalistka znana z The Knife po ośmiu latach zaskoczyła fanów singlem zapowiadającym jej drugą solową płytę. Nowy krążek artystka przyjedzie promować w Polsce!

To było 8 lat, w których wiele się nauczyłam i wiele oduczyłam. 8 lat porażek i rozwoju, 8 lat troski i bycia otoczonym troską, 8 lat kochania i bycia kochanym.

Tak Karin Dreijer Andersson napisała o swojej długiej przerwie w działalności pod pseudonimem Fever Ray. Niedawno artystka zaskoczyła fanów nowym singlem zapowiadającym jej drugi, solowy album. Teledysk do To The Moon And Back zdecydowanie należy do tych z kategorii creepy & freaky.

FEVER RAY ZAGRA W POLSCE!

Nowa płyta Fever Ray Plunge pojawi się w sklepach 23 lutego 2018 (na razie dostępna jest tylko w wersji cyfrowej), a tydzień później wokalistka pojawi się w Polsce! Karin Dreijer Andersson zagra w warszawskim klubie Progresja 1 marca 2018 roku! Sprzedaż biletów na koncert Fever Ray rusza już 17 listopada od godz. 11:00 na Biletomat.pl.

Zanim kupicie nowy krążek Fever Ray i bilet do Progresji – koniecznie obejrzyjcie najlepsze klipy Karin Dreijer Andersson! 8 lat to przecież kawał czasu, warto więc sobie przypomnieć (albo w przypadku tych młodszych – zapoznać się) z dotychczasowym dorobkiem tej niezwykłej artystki. :D

Fever Ray – If I Had a Heart

Fever Ray – Keep The Streets Empty For Me

Fever Ray – When I Grow Up

Royksopp feat. Fever Ray – What Else Is Here

A tak wygląda nowe wcielenie Fever Ray. Niektórzy uważają, że teledysk To The Moon And Back ze swoim klimatem lepiej nadaje się na sequel Łowcy Androidów, niż najnowszy film z Ryanem Goslingiem. ;) No cóż… na pewno nowy klip Fever Ray jest oryginalny, a Karin Dreijer Andersson jeszcze niejednym nas zaskoczy. Już przebieramy nóżkami w oczekiwaniu na kolejne niespodzianki.

Szwedzka wokalistka znana z The Knife po ośmiu latach zaskoczyła fanów singlem zapowiadającym jej drugą solową płytę. Nowy krążek artystka przyjedzie promować w Polsce! To było 8 lat, w których wiele się nauczyłam i wiele oduczyłam. 8 lat porażek i rozwoju, 8 lat troski i bycia otoczonym troską, 8 lat kochania i bycia kochanym. Tak Karin […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →