Festiwalowy hit czy kit? Dzięki LED lashes będziesz świecić oczami. Dosłownie!


24 czerwca 2017

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Jeśli chcesz mieć swoje osobiste strobo na powiekach i marzysz o tym, by mieć electrospojrzenie - ten projekt jest dla Ciebie. ;)

Elektryzujące spojrzenie od dziś nabrało nowego wymiaru! Na Kickstarterze pojawił się projekt… LEDowych rzęs, czy może raczej… disco-eyelinerów!

Na czym polega owo cudowne połączenie działu beauty i nowych technologii? Otóż sprawa jest prosta. Do powiek przyklejamy sobie małe LED-owe tasiemki, pod włosami chowamy baterię i stajemy się częścią imprezowej iluminacji. ;)

Ale to nie wszystko, inteligentne, migające kreseczki współgrają z ciałem użytkownika – reagują na ruchy i taniec, pulsując w rytm jego podskoków.

Hit czy kit? Naszym zdaniem są lepsze sposoby na elektryzujące spojrzenie, ale najwyraźniej pomysł spodobał się internautom – projekt LED Lashes zebrał już ponad 60 tyś. dolarów.

Jak myślicie, LED-owe kreseczki zrobią furorę na tegorocznych festiwalach? Zastanawiamy się tylko, jak z tematem poradzą sobie osoby bez bujnej, długiej czupryny? Może do kompletu z LED Lashes założą świecący kapelusz. ;)

 

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: