OFF Festival 2017: Wiemy, na które koncerty pójdzie Artur Rojek!


20 czerwca 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Od 4 do 6 sierpnia w Katowicach zagrają najbardziej alternatywne i oryginalne zespoły z całego świata. Artut Rojek zdradza, na co warto wybrać się podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu!

PJ Harvey, Feist i Swans to tegoroczne OFF’owe must be. Ale dla kogo warto jeszcze odwiedzić w sierpniu Dolinę Trzech Stawów w Katowicach? Artur Rojek, dyrektor artystyczny festiwalu, na Facebooku zdradził swoje muzyczne typy z tegorocznego line’upu!

Na co były lider Myslovitz wybierze się w tym roku? Na Trupa Trupa, bo to zespół z międzynarodowym potencjałem, o którym będzie jeszcze głośno, Annę Meredith, która na żywo jest prawdziwą petardą oraz Richarda Dawsona – czołowego barda wśród aktualnych pieśniarzy indie folkowych. 

Ponadto Artur Rojek poleca też koncerty zespołów shame i IDLES, które w wersji na żywo gwarantują niesamowite przeżycia. A całą listę faworytów dyrektora artystycznego OFF Festivalu 2017 poznacie klikając tutaj. :)

 

Od 4 do 6 sierpnia w Katowicach zagrają najbardziej alternatywne i oryginalne zespoły z całego świata. Artut Rojek zdradza, na co warto wybrać się podczas tegorocznej edycji OFF Festivalu! PJ Harvey, Feist i Swans to tegoroczne OFF’owe must be. Ale dla kogo warto jeszcze odwiedzić w sierpniu Dolinę Trzech Stawów w Katowicach? Artur Rojek, dyrektor […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →