Fatboy Slim zagra w Polsce… jeszcze w tym roku!


01 października 2018

Podziel się newsem:

Eat, Sleep, Rave, Repeat!

WOW! A to dopiero niespodzianka. :) Jeden z najlepszych DJ’ów świata wystąpi na Smolnej jeszcze w tym roku na rozgrzewkę przed Undercity Festival 2018.

Fatboy Slim, który na swoim koncie ma m.in. takie wyczyny, jak występ na zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku oraz set zagrany na Wielkim Murze Chińskim, pojawi się już 2 listopada w klubie Smolna. Impreza będzie oficjalnym beforem przed nowym festiwalem na elektronicznej mapie Polski – Undercity Festival!

W końcu będzie można poszaleć do kultowych „Right Here Right Now”, „The Rockafeller Skank” czy „Praise You„!!! <3

Eat, Sleep, Rave, Repeat! WOW! A to dopiero niespodzianka. :) Jeden z najlepszych DJ’ów świata wystąpi na Smolnej jeszcze w tym roku na rozgrzewkę przed Undercity Festival 2018. Fatboy Slim, który na swoim koncie ma m.in. takie wyczyny, jak występ na zakończenie Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku oraz set zagrany na Wielkim Murze Chińskim, […]

Kup Bilety

Biletomat.pl
159 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →