Ella Eyre wraca z nowym singlem. Posłuchajcie „Mama”


12 sierpnia 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Ella Eyre wybrała się na Jamajkę, skąd pochodzi część jej rodziny. Artystka zaprosiła tam także ekipę kompozytorów i producentów, w efekcie czego powstał zupełnie nowy materiał. Posłuchajcie premierowego singla - Mama.

Ella Eyre dała się poznać szerszej publiczności w 2014 roku, dzięki współpracy z zespołem Rudiomental, z którym nagrała hit Waiting All Night.

Artystka ma na swoim koncie dwie EPki oraz jeden album studyjny. Poza wspomnianym wcześniej zespołem Rudimental, Ella współpracowała także z takimi twórcami jak: Bastille, Sigala, Meghan Trainor, DJ Fresh, Wiz Khalifa czy Ty Dolla $ign.

Ella Eyre – Mama

W ostatnim czasie nie pojawiało się zbyt wiele nowości od brytyjskiej wokalistki. Wszystko wskazuje jednak na to, że to się zmieni.

Po śmierci ojca, Ella Eyre pojechała na Jamajkę, skąd pochodzi część jej rodziny, zabierając ze sobą ekipę ulubionych kompozytorów oraz producentów do słynnego Geejam Studios (gdzie nagrywali wcześniej Rihanna, Drake czy Diplo).

Już teraz możemy posłuchać zupełnie nowego singla – Mama, który Ella nagrała z duetem producenckim Banx & Ranx oraz z Kianą Ledé. Nie wiadomo co prawda, czy jest to zapowiedź nowej płyty, jednak możliwe, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się więcej nowości od wokalistki.

Sama Ella o nowym singlu mówi tak:

Powrót na Jamajkę zmienił dla mnie wszystko. Tam dorastał mój tata. Tam otrzymałam szansę nagrywania z najlepszymi przyjaciółmi. To było niesamowite doświadczenie. Nie mogę się doczekać, aż fani usłyszą singiel „Mama”. Piosenka początkowo miała być typowym kawałkiem o rozstaniu, jednak ewoluowała w hymn o stawianiu na swoim. Opowiada również o tym, by nie pozwolić, aby eks rozpowszechniali fałszywe informacje na twój temat wśród bliskich.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: