Dziś Międzynarodowy Dzień Pizzy! Gdzie świętować? W najlepszych pizzeriach w Poznaniu! TOP 5


09 lutego 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Nieważne, czy zdążyliście już spalić kalorie po Tłustym Czwartku. Taką okazję trzeba świętować!

Tak jakoś się złożyło w tym roku, że zaraz po Tłustym Czwartku w kalendarzu pojawił się Międzynarodowy Dzień Pizzy. Ale w końcu, taki mamy klimat – zimno, mrozi i wieje na dworze, więc zdecydowanie wszystkim należy się drugi z rzędu cheating day na pełnym wypasie.

No a gdzie najlepiej świętować Międzynarodowy Dzień Pizzy? Oto 5 najlepszych pizzerii w Poznaniu! W tych miejscówkach możecie świętować przez cały weekend. :D

SUSZONE POMIDORY. Ich pizza to mnóstwo dobroci na cienkim cieście. Pizzeria na poznańskiej Wildzie słynie z ręcznie robionych sosów, wędlin z własnej wędzarni i pysznych deserów (ich czekoladowy fondant to prawdziwe niebo w gębie).

PRZYJEMNOŚĆ to kolejna miejscówka na Wildzie godna uwagi. Choć działa od zaledwie 3 tygodni, już zdążyła zdobyć stałą klientelę i dobrą sławę na mieście. Powód? Oryginalna pizza w stylu kalifornijskim podawana z autorskimi, orzeźwiającymi szprycerami. Dla spotęgowania przyjemności oczywiście. Opcja dla tych, którzy lubią wielokrotne, foodpornowe orgazmy.

FRONTIERA przy Szewskiej serwuje pizzę z włoskimi przysmakami (sprowadzanymi prosto z Italii) oraz aromatyzowanymi oliwami. Tu na cieście ląduje m.in. mozarella fiordi latte, N duja – kalbryjska ostra kiełbasa, suszona szynka Speck i krem z karczocha. Omnomnom nom nom.

W BRAMIE. Pizzeria w starym Zamku Cesarskim z okazji święta pizzy przygotowała 6 dodatkowych pozycji w menu – są opcje wegetariańskie, dla mięsożerców i na ostro z nachosami. Do tego każdą z nich można zamówić w opcji GLUTEN FREE, a w oczekiwaniu na pizzę dostaniecie jako starter słoiczek aromatycznych oliwek.

SZTOS. Nazwa jeżyckiej pizzerii mówi sama za siebie. Jedna z klientek stwierdziła nawet, że pizza ze Sztosu działa, jak oksytocyna – hormon miłości. Jedno jest pewne – w tej pizzy można się zakochać i totalnie od niej uzależnić. ;)

Smacznego! A na lepsze trawienie polecamy oldskulową nutę od Giovanni T. Balla! Mozarella! Amore! <3

Nieważne, czy zdążyliście już spalić kalorie po Tłustym Czwartku. Taką okazję trzeba świętować! Tak jakoś się złożyło w tym roku, że zaraz po Tłustym Czwartku w kalendarzu pojawił się Międzynarodowy Dzień Pizzy. Ale w końcu, taki mamy klimat – zimno, mrozi i wieje na dworze, więc zdecydowanie wszystkim należy się drugi z rzędu cheating day […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →