Dziewczyny boho maja wzięcie? Ten styl najbardziej podoba sie facetom!


14 kwietnia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Chcecie poderwać kogoś na wiosnę? Oto kilka wskazówek modowych!

Co założyć na siebie po wyjściu z puchowych kurtek i długich swetrów, by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej? O to portal randkowy MyDwoje zapytał 1000 singli obu płci.

W badaniu „Jaki kobiecy styl preferujesz, podoba Ci się na wiosnę?” zapytano o to, które kobiety mają ich zdaniem największe wzięcie. Seksowne kociaki? Sportowe dziewczyny z sąsiedztwa? Eleganckie i konkretne bizneswoman?

Okazało się, że zarówno wśród Pań, jak i Panów najbardziej pociągający i kobiecy jest styl boho! Zwiewne sukienki, trochę hippisowskiego szaleństwa i romantycznej natury – tak ubrane Panienki najbardziej zwracają uwagę facetów!

Poza tym wg badania za kobietą ubraną w luźną marynarkę, obcisłe jeansy i szpilki obejrzy się 28% singli płci męskiej. Okazuje się bowiem, że casualowy styl również kręci facetów. :) Natomiast te Panie, które lubią chodzić na co dzień w sportowych legginsach, dresach lub krótkich mini z wielkim dekoltem mogą liczyć na adorację zaledwie 8% mężczyzn.

A który styl jest najmniej sexy? Tu żeńska i męska część badanych ma podobne zdanie. Według grupy przebadanej przez portal MyDwoje najgorzej wyglądają… rockowe dziewczyny! Czyli kolorowym włosom, skórzanym kurtkom i ciężkim butom w tym sezonie mówimy zdecydowane nie. No chyba, że chcecie poderwać lidera lokalnego zespołu albo po prostu bardziej cenicie sobie swój oryginalny styl, niż ocenę ogółu. ;)

Tell me one thing that makes you feel good?⬇

Post udostępniony przez L E X (@merakilex)

A jeśli przed wiosennymi zakupami chcielibyście dokładnie przeanalizować wyniki badań portalu MyDwoje, znajdziecie je klikając TUTAJ. 

Chcecie poderwać kogoś na wiosnę? Oto kilka wskazówek modowych! Co założyć na siebie po wyjściu z puchowych kurtek i długich swetrów, by zwrócić na siebie uwagę płci przeciwnej? O to portal randkowy MyDwoje zapytał 1000 singli obu płci. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →