Dzień Babci i Dziadka – tych 5 seniorów z wigorem sprawi, że przestaniesz bać się zmarszczek.


21 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedstawiamy starych, ale jarych, którzy w pełni korzystają z drugiej młodości.

Olać kult młodości! Ci starsi Państwo udowadniają, że wiek naprawdę nie gra roli. Są szaleni, pełni życia, znani i kochani.

Jeśli z lękiem patrzysz w przyszłość, z namiętnością wklepujesz kremy przeciwzmarszczkowe i jesteś przekonany, że starość to absolutnie nie radość – oni zweryfikują Twój pogląd na jesień życia, która wbrew pozorom może być bardzo kolorowa.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka prezentujemy seniorów, którzy nigdy nie zgnuśnieli.

VIVIENNE WESTWOOD – 76-letnia projektantka mody i chodzący dowód na to, że #PunkIsNotDead.

 

Vivienne joins the celebrations ?

Post udostępniony przez Vivienne Westwood (@viviennewestwood)

IRIS APFEL – 96-letnia ikona mody. Niedawno zaprojektowała m.in. szalone skarpety dla firmy Happy Socks. Zawsze uśmiechnięta i pozytywna.

 

Happy 2018 my dear friends ??

Post udostępniony przez Iris Apfel #irissupportsart (@iris.apfel)

Wirginia Szmyt, czyli DJ WIKA – najstarsza (wiekiem) polska DJ’ka, która udowodniła, że na spełnianie pasji i marzeń zawsze jest czas. W tym roku skończy 80 lat.

YAZEMEENAH ROSSI– 60-letnia modelka, która przekonuje, że młodość to stan umysłu. Patrząc na jej zdjęcia trudno nie uwierzyć. ;)

KEITH RICHARDS – członek kultowej kapeli Rolling Stone. Od 74 lat po prostu nie do zdarcia.  

 

Ku pokrzepieniu młodych serc zauważamy, że część bohaterów tego artykułu dożyło tej pięknej starości prowadząc zdecydowanie hulaszczy tryb życia. Może rzeczywiście długowieczność zapisana jest w genach (lub gwiazdach).

Anyway, biegnijcie dziś do babci, a jutro do dziadka i kupcie im coś wystrzałowego. ;)

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedstawiamy starych, ale jarych, którzy w pełni korzystają z drugiej młodości. Olać kult młodości! Ci starsi Państwo udowadniają, że wiek naprawdę nie gra roli. Są szaleni, pełni życia, znani i kochani. Jeśli z lękiem patrzysz w przyszłość, z namiętnością wklepujesz kremy przeciwzmarszczkowe i jesteś przekonany, że starość to absolutnie nie […]

Obserwuj nas na instagramie:


 

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →