Kim Kardashian w serialu „American Horror Story: Delicate”

Dziecko Rosemary” z Kim Kardashian. To kolejna część znanego serialu


07 września 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Nadchodzi American Horror Story: Delicate z główną rolą Emmy Robert, u której boku zobaczymy Kim Kardashian. Historia z serialu zbliżona jest do kultowego filmu Polańskiego.

Nowe American Horror Story

American Horror Story: Delicate to kolejna część antologicznego serialu z elementami horroru, thrillera i dramatu. Sezon został oparty na powieści Danielle Valentine z 2023 roku Delicate Condition (pierwszy raz AHS bazuje na książce) i opowiada historię hollywoodzkiej gwiazdy Anny (Emma Roberts), która marzy z partnerem (Matt Czuchry) o dziecku. Para ma problem z płodnością, ale po wielu zabiegach in vitro kobiecie udaje się zajść w upragnioną ciążę. Od samego początku jednak czuje, że coś jest nie tak, a z czasem wpada w obsesję, że coś atakuje ją i płód. Mroczny nastrój nadchodzącego American Horror Story czuć było już w pierwszych zapowiedziach. Zawierały pająki, elementy związane z ciążą, przerażające blade kobiety i kołysanki.

Nie sposób nie pomyśleć po obejrzeniu pierwszego zwiastuna Delicate, że twórcy inspirowali się Dzieckiem Rosemary Romana Polanskiego. Horror z 1968 roku z Mią Farrow opowiadał o młodej mężatce, która nosi w łonie potomka samego diabła. Tak jak w kultowym filmie, zapowiedź AHS pokazuje ciężarną w otoczeniu tajemniczej sekty. Główna bohaterka mierzy się z kryzysem psychicznym, bagatelizowanym przez otoczenie.

Kim Kardashian w obsadzie serialu

W pierwszym, niepokojącym zwiastunie widzimy również pozostałych członków obsady, a przede wszystkim Kim Kardashian. Jest jedną z kobiet, która pozornie przyjaźni się z główną bohaterką, jednak kryje się w niej coś dwulicowego, jakby chciała podpuszczać Annę do czegoś niebezpiecznego. Stale podsyca jej ambicje względem kariery, wzbudzając poczucie winy. Zwiastun kończy się na Kim, która głaszcze Roberts po głowie.

kadr ze zwiastuna „American Horror Story: Delicate”

W American Horror Story pojawiają się również modelka i aktorka Cara Delevigne, Zachary Quinto, Billie Lourd, Annabelle Dexter-Jones, Michaela Jae Rodriguez, Odessa A’zion, Julie White oraz Debra Monk. Premiera w amerykańskiej telewizji odbędzie się już 20 września. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial pojawi się w Polsce.

Nadchodzi American Horror Story: Delicate z główną rolą Emmy Robert, u której boku zobaczymy Kim Kardashian. Historia z serialu zbliżona jest do kultowego filmu Polańskiego. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →