Drekoty powracają z nowym albumem i baśniowym teledyskiem. Troskliwy to prawdziwa magia.


19 stycznia 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Trzy dziewczyny, wokale, perkusja, klawisze. Surowe brzmienie i kobiece teksty. Zespół Drakoty kazał na nowy materiał sporo czekać, ale było warto!

Swój pierwszy album nagrały w 2012 roku. Teraz powracają z albumem o tajemniczym tytule lub maszyna dzika trawa. Drekoty, czyli Ola Rzepka, Natalia Pikuła i Olga Czech, na 2 lutego zapowiedziały premierę nowej płyty, którą promuje niezwykły teledysk nakręcony przez Zuzannę Plisz oraz Kacpra Fertacza.

Jest magia! A to dopiero początek. Na krążku lub maszyna dzika trawa pojawi się 10 kawałków, w których usłyszymy takich utalentowanych ludzi, jak Antoni Gralak, Kasia Kolbowska, Raphael Rogiński, Paweł Szpura i Mikołaj Trzaska.

Oto tracklista:

1. Aaa2
2. Nigdy
3. Liście
4. Joga strachu
5. Ruptura
6. Nic
7. Spacer
8. Troskliwy
9. Wulkan
10. Aaa1

A dla tych, którzy do tej pory nie mieli przyjemności z muzyką tworzoną przez Drekoty – poniżej zamieszczamy kilka kawałków sprzed lat.

Trzy dziewczyny, wokale, perkusja, klawisze. Surowe brzmienie i kobiece teksty. Zespół Drakoty kazał na nowy materiał sporo czekać, ale było warto! Swój pierwszy album nagrały w 2012 roku. Teraz powracają z albumem o tajemniczym tytule lub maszyna dzika trawa. Drekoty, czyli Ola Rzepka, Natalia Pikuła i Olga Czech, na 2 lutego zapowiedziały premierę nowej płyty, którą promuje niezwykły […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →