Drake na gali BMA 2017 wyznał miłość znanej aktorce! Ale to nie koniec niespodzianek…


22 maja 2017

Obserwuj nas na instagramie:

Nie dość, że zgarnął 13 statuetek, to jeszcze zrobił niezłe show i rozkochał w sobie wszystkie Panie na widowni. ;)

W tym roku na gali Billboard Music Awards 2017 zdecydowanie królował Drake. Raper zdobył aż 13 nagród i tym samym został absolutnym rekordzistą imprezy. W jego ręce trafiły m.in. statuetki za najlepszy album i piosenkę R&B. Na BMA 2017 przyznano mu też tytuł najlepszego artysty.

Ale to nie koniec powodów, dla których mówi się o Drake’u w kontekście gali BMA 2017. Drake zaskoczył wszystkich, kiedy skomplementował prowadzącą galę aktorkę, Vanessę Hudgens! Reakcja zazdrosnej Nicki Minaj była bezcenna. ;)

Poza tym, że Drake na BMA 2017 “ukochał” prawie wszystkich, dał też niezłe show w środku słynnej fontanny hotelu Bellagio w Las Vegas. Oczywiście nie zabrakło jego “kocich” ruchów rodem z klipu Hotline Bling.  ;)

Nie dość, że zgarnął 13 statuetek, to jeszcze zrobił niezłe show i rozkochał w sobie wszystkie Panie na widowni. ;) W tym roku na gali Billboard Music Awards 2017 zdecydowanie królował Drake. Raper zdobył aż 13 nagród i tym samym został absolutnym rekordzistą imprezy. W jego ręce trafiły m.in. statuetki za najlepszy album i piosenkę […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →