Dr. Dre hospitalizowany z powodu tętniaka mózgu! Słynny raper trafił na oddział intensywnej terapii


06 stycznia 2021

Podziel się newsem:

Dr. Dre, 55-letni amerykański producent muzyczny i raper znajduje się obecnie w szpitalu w Los Angeles. O swoim stanie poinformował fanów przy pomocy mediów społecznościowych.

Dr. Dre w szpitalu

Współzałożyciel kultowego N.W.A. oraz autor takich hitów jak Still D.R.E., Akon czy Bad Intensions trafił na intensywną terapię do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles w poniedziałek 4 stycznia, po tym, jak jego stan znacznie się pogorszył. Z aktualnych informacji wynika, że muzyk jest przytomny, a jego stan zdrowia jest co prawda poważny, ale stabilny.

Dr. Dre w odezwie do fanów

W swoim oficjalnym oświadczeniu Dr. Dre napisał, że dziękuję swojej rodzinie, przyjaciołom i fanom za zainteresowanie i życzenia. Raper dodał też, że czuje się dobrze i ma doskonałą opiekę zespołu medycznego w Ceders. Dr. Dre wkrótce ma opuścić szpital i wrócić do domu.

Kilku twórców i sportowców, w tym m.in. przyjaciele artysty – Ice Cube, Snoop Dogg i LeBron James, zamieścili na swoich profilach w mediach społecznościowych posty, w których wyrazili swoje wsparcie dla Dr. Dre. Życzyli też muzykowi, jak najszybszego powrotu do zdrowia. Amerykański serwis TMZ, który jako pierwszy poinformował, że Andre Romelle Young  (prawdziwe imię i nazwisko Dr. Dre) ma poważne kłopoty ze zdrowiem, podał również do wiadomości, że przyczyną zapaści zdrowia artysty mogła być tocząca się sprawa rozwodowa, która kosztuje legendę rapu naprawdę dużo.

Dr. Dre, 55-letni amerykański producent muzyczny i raper znajduje się obecnie w szpitalu w Los Angeles. O swoim stanie poinformował fanów przy pomocy mediów społecznościowych. Dr. Dre w szpitalu Współzałożyciel kultowego N.W.A. oraz autor takich hitów jak Still D.R.E., Akon czy Bad Intensions trafił na intensywną terapię do Centrum Medycznego Cedars-Sinai w Los Angeles w […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →