materiały prasowe

Doniu powraca z odświeżoną wersją swojego wielkiego hitu


30 marca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Obchody dwóch dekad hiphopolo wciąż trwają. Doniu prezentuje nową wersję jednego ze swoich największych hitów zatytułowanego Przestrzeń.

Tylko ja i moja przestrzeń

2023 rok jest wyjątkowym dla polskiego rapu ze względu na liczne powroty i wspominki. Mija bowiem 20 lat o największego rozkwitu nurtu określanego wówczas mianem hiphopolo. Mezo zdecydował się świętować dwie dekady od premiery Mezokracji specjalnym albumem, a także nową wersją hitu Aniele. Podobną drogą poszedł Doniu. Nowa wersja utworu Przestrzeń nosi tytuł Twoja przestrzeń ’23. Za bit do odświeżonego wydania singla odpowiada P.A.F.F. Jak na ten moment nie wiadomo, czy utwór ten zwiastuje nowy album poznańskiego rapera. Jak sądzicie? Czy Twoja przestrzeń ’23 ma szanse powtórzyć sukces poprzedniczki?

Doniu – Twoja przestrzeń ’23

20 lat od premiery Apogeum

20 lat temu Doniu wraz z Liberem i Krisem dali się na dobre poznać polskiej scenie muzycznej jako Ascetoholix za sprawą swojego drugiego legalnego krążka Apogeum. Sprawdziliśmy, jak to wydawnictwo broni się po dwóch dekadach od premiery:

Nie czuć w krążku zespołu Ascetoholix pierwiastka wizjonerstwa, jaki wyczuwalny był na Mezokracji, który czyniłby go potencjalnym klasykiem polskiego rapu. Niemniej, mając w pamięci realia polskiego rapu w 2003 roku, Apogeum nie brzmi jak album zasługujący na branżowy ostracyzm.

Cały tekst o dwudziestoleciu Apogeum znajdziecietutaj.

Obchody dwóch dekad hiphopolo wciąż trwają. Doniu prezentuje nową wersję jednego ze swoich największych hitów zatytułowanego Przestrzeń. Zobacz także Po fali niskich ocen dla „Małej syrenki” baza filmowa zmienia system oceniania Te rapowe duety rozbiłyby bank. Ale coś im przeszkodziło Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! Tylko ja i moja przestrzeń 2023 rok jest […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →