Dojrzała kolekcja dla dojrzałych dziewczyn! LOCAL HEROES w nowej odsłonie!


22 września 2018

Obserwuj nas na instagramie:

Local Heroes i ich dziewczyny stają się dorosłe!

Była wielka cisza. Zniknęły wszystkie zdjęcia z Instagrama. Na stronie WWW sklep był pusty… LOCAL HEROES zaskoczyło nas nową kampanią i kolekcją!

View this post on Instagram

WILD AT HEART

A post shared by LOCAL HEROES (@localheroes) on

10 września mogliśmy poznać nową, dojrzałą odsłonę na AW19. W kampanii pojawił się nawet mężczyzna (Paweł Lewandowski-fotograf), czego wcześniej nie mogliśmy zobaczyć na zdjęciach marki. Słodkie nadruki, zabawne hasła to już zostało zażegnane. 5 lat minęło i przyszedł czas na zmiany.

View this post on Instagram

„Have you ever been in love?”

A post shared by LOCAL HEROES (@localheroes) on

Kolekcja „Wild At Heart” opowiada o dziewczynach dojrzałych, które pozwalają sobie na przygody, ale sterowane ich zasadami. Bohaterki mają swój cel, dążą do niego, a przede wszystkim są silne. Stylistką w tej sesji była Ewelina Gralak, fotografem Jasiukowicz. Zdjęcia wyglądają jak kadry z filmu w analogowej i VHS estetyce.

W kolekcji Wild At Heart AW 18 znajdziemy m.in. T-shirty, bluzy, ortalionowe dresy, winylowe kurtki z panterkową podszewką, torebki z PVC, longsleeve’y z odblaskowymi nadrukami czy neonowe koronkowe body.

Local Heroes i ich dziewczyny stają się dorosłe! Była wielka cisza. Zniknęły wszystkie zdjęcia z Instagrama. Na stronie WWW sklep był pusty… LOCAL HEROES zaskoczyło nas nową kampanią i kolekcją! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →